Prawdziwy barman to nie tylko człowiek stojący za barem i mieszający drinki. Bo tak zachowuje się pierwszy lepszy obsługujący byle jaką dyskotekę chłopak.

Profesjonalny barman rozumie potrzebę ciągłego doszkalania i inwestuje w siebie, bo wie, że barmaństwo to sztuka i pasja. Prawdziwy barman to połączenie akrobaty, kuglarza i artysty. Od tego, czy złapie kontakt z publicznością zależy jego powodzenie i popularność.
Coraz bardziej modne stają się pokazy barmańskie. To akty prawdziwej sztuki, połączenie świetnej muzyki, prawdziwego smaku, akrobatyki, oprawy pirotechnicznej. Coraz więcej osób zamawia taką usługę, by uświetnić organizowane przyjęcie i raczej tego nie żałują.
Pokaz barmański to spoób na to, by przyciągnąć uwagę gości, zachwycając ich czymś, co nie jest spotykane na co dzień. Kolorowy bar przyciąga do siebie tłumy, szybko stając się gwiazdą całej imprezy. Goście będą zachwyceni możliwością degustacji drinków, co szybko wprawi ich w szampański nastrój, a imprezie zagwarantuje powodzenie.