Panuje powszechne przekonanie, że w dużych miastach nie można się nudzić. Rozliczne puby,restauracje, kina, teatry, kawiarnie, galerie sztuki, imprezy do białego rana- z takich rozrywek może korzystać prawie każdy mieszkaniec większego miasta, przykładowo Krakowa. Jednak po pewnym czasie wszystkie te miejsca zaczynają się nudzić.

Dlatego też coraz większym zainteresowaniem zaczynają cieszyć się miejsca, w których można wraz z przyjaciółmi spróbować czegoś nowego, np. gry w paintball, który ostatnio staje się w Krakowie szczególnie popularny.

Wpisując w popularną wyszukiwarkę internetową frazę: Paintball Kraków, z pewnością odnajdziemy wiele miejsc oferujących tego typu rozrywkę. Warto jednak przed udaniem się do wybranego przez nas punktu zasięgnąć trochę opinii o tym, jak zorganizowana jest zabawa, jaki jest jej koszt oraz przejrzeć regulamin. Z całą pewnością pozwoli to chociaż pobieżnie ustalić czy dane miejsce usatysfakcjonuje nas i naszych znajomych i będziemy mieli ochotę powrócić do niego raz jeszcze.