Small Foot – świat ekologicznych zabawek.

Small Foot Design to niemiecka marka zabawek, która pojawiła się na rynku w roku 2002. Firma wpisuje się doskonale w założenia programowe Zielonego Ładu, ponieważ do produkcji zabawek wykorzystywane jest drewno pozyskiwane z ponownego zalesienia, a gotowe produkty pakowane są w kartoniki z certyfikowanego materiału. Wszystko to sprawia, że Small Foot w znaczący sposób przyczynia się do ochrony terenów zielonych. Ponadto energię elektryczną czerpią z kolektorów słonecznych i nawet foldery firmowe są wytwarzane z sortowanej makulatury. Tylko brać przykład !

Zabawkom firmy Small Foot przyświeca bardzo szczytne hasło: „życie idzie w parze z nauką – zabawki pomagają w dorastaniu”. Właśnie ten aspekt edukacyjny warto postawić na pierwszym miejscu. Rozwój najważniejszych zmysłów dziecka, a więc wzroku, słuchu i dotyku to podstawy kreatywnej zabawy. Dodajmy jeszcze, że wszystkie produkty przechodzą liczne próby atestowe i odpowiadają Europejskim Normom Bezpieczeństwa. Ciekawostką jest, że zabawki Small Foot odporne są na ślinę, są więc nietoksyczne. Żaden maluch nie zrobi sobie krzywdy.

Opinie o zabawkach marki Small Foot są jak najlepsze. Rodzice chwalą je za duże walory edukacyjne i bezpieczne oraz ekologiczne wykonanie, a w przypadku dzieci najlepszą recenzją są ich promienne uśmiechy.