Paintball

Poluj lub nie daj się upolować. Stwórz zespół, który zmierzy się z każdym przeciwnikiem!” W naszej ofercie nie może zabraknąć tak atrakcyjnej formy rekreacji jaką jest paintball. To gra zespołowa, która polega na prowadzeniu pozorowanej walki np. o zdobycie flagi przeciwnika, za pomocą markerów tzn. urządzeń zbliżonych wyglądem do tradycyjnych broni strzeleckich, które za pomocą sprężonego powietrza, propanu lub dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Kolorowy ślad na mundurze oznacza trafienie przeciwnika. Paintball organizujemy w lesie. W zestawie do paintball otrzymacie Państwo maskę, mundur, marker, pociski z farbą w kulkach oraz opiekę instruktora.

Nasz teren dzieli się na 2 sekcje, każda z nich to:

15 przeszkód/ pozycji taktycznych,
platforma i wieża obronna,
wrak samochodu,
okopy po ok. 10 m długości
opony rolniki.

Park linowy

Park linowy to wspaniała forma spędzania wolnego czasu. Moda, na aktywny wypoczynek, sporty ekstremalne, powoduje, że w krajach europejskich takie parki są bardzo popularne, zwłaszcza, że jest to jedna z najbezpieczniejszych form aktywnego przebywania na wysokości. Zapewnia niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu. Na terenie parku organizujemy niezapomniane imprezy integracyjne, urodziny, pozwalające w aktywny sposób spędzić wolny czas.

Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy wszystkich małych i dużych do spróbowania swych sił na jednej z trzech tras o zróżnicowanych trudnościach:

„Mały Odkrywca”- dla najmłodszych dzieci do 10 lat,
„Leśna przygoda”- dla młodzieży i dorosłych, rozpoczynających przygodę z linami,
„Adrenalina”- dla tych wszystkich, dla których chodzenie po linach to hobby, bez lęku, z doświadczeniem.

Ruchoma wieża

Zadanie polega na wybudowaniu jak najwyższej wieży ze skrzynek ponumerowanych od 1 do 20. Jeden z uczestników budując wieżę jednocześnie wspina się na nią. Pomiędzy drzewami zamontowana jest stalowa lina do asekuracji na wysokości 8 m. Instruktor asekuruje budującego wieżę, wyposażenie stanowiska obejmuje uprzęże, kaski, sprzęt wspinaczkowy, przyrząd zaciskowy, karabinki, linę statyczną, linę metalową. Zadanie wymaga od uczestników zdecydowania i precyzji.

Ścianka wspinaczkowa

Nasza ściana wspinaczkowa służy nauce, rekreacji, szkoleniu i doskonaleniu technik wspinaczkowych oraz technik asekuracji i ratownictwa, jak również rozgrywaniu zawodów wspinaczkowych.Ścianka daje też możliwość spożytkowania nagromadzonej energii i ćwiczenia zwinności i zręczności dla wszystkich bez względu na poziom sprawności fizycznej. To zabawa i nauka w jednym dla dorosłych i dzieci, dla zawodowców i amatorów.

Trampolina

Trampolina to zabawa, zdrowie, sport, rehabilitacja. Trampolinapolepsza ogólną kondycję i koordynację ruchową. Organizm staje się silniejszy i bardziej odporny.. Nie trzeba nikogo przekonywać, że trampolina treningowa jest znakomitym środkiem pozwalającym się odstresować. Podczas skoku są angażowane niemal wszystkie mięśnie. Lekarze zalecają ją dzieciom w przypadkach wad postawy. Trampolina pomaga zlikwidować nagromadzone napięcie, gdyż skutecznie je rozładowuje. Jej znaczenie zdrowotne jest godne uwagi. Nasza trampolina pozwala na wspaniałą zabawę dla czworga dzieci jednocześnie.

słowa kluczowe: afor adventure park, regulamin gry, borków park linowy, park linowy świętokrzyskie, park linowy koło poznania, zasady gry w paintball